התהוות
האתר בטעינה...

די לעריצות הרגשיתלהתרגש עם החיים


מפגשים מעוררים


איתי ויאיר נפגשים להתרגש יחד מחכמת החיים. העלינו כמה קטעים מהמפגשים שלנו ליו טיוב:


https://www.youtube.com/user/philosophypardes


בהמשך נפרט הזמנות למפגשים שלנו. וכדאי להתעדכן בפייסבוק בדף:


http://www.facebook.com/life.excitement


להתראות


 


מחשבה מבריאה [ !] [ ?] [ ?!]


יאיר כהן ואיתי אהרה


מפגשים של חכמת המחשבה המחייבת בריאות,יישום ותרגול העוסקים בבריאות גופנית, נפשית, תודעתית וחברתית.אנחנו, איתי אהרה ויאיר כהן, מציעים מפגשים מאתגרים.יאיר כהן (מלווה אנשים מ 1978. מתעניין באופטימיזציה משמעותית של תהליכי הבראה. תלמיד של תורת מדעיות ועתיקות רבות.) ואיתי אהרה (דוקטורנט לפילוסופיה השוואתית באוניברסיטת בן גוריון וחוקר פילוסופיה טרנספורמטיבית המשנה את האדם ועולמו)הפעם, סדרת מפגשים (או מפגשים בודדים) שיעסקו בבריאות שלנו, במובן הרחב ביותר של המילה.


בין הנושאים מהי מחשבה מבריאה? איך מלמדים רגשות להבריא. פתוח המקום של רגשות בריאים. יחסים בריאים במשפחה, יחסים בריאים עם עצמי ועוד.


כל מפגש יהיה בנוי מהרצאה של איתי שתציג את הצד הפילוסופי של הנושא, לאחריה שיחה עם יאיר שיראה את היישום הפרקטי של הרעיונות. בסוף נאסוף עם תרגול מדיטטיבי אשר יאפשר לכל מה שקרה במפגש להיספג.


אזהרת מסע: כל חלקי המפגש מבוססים על יחסי גומלין בין כל המשתתפים במטרה להוביל להרגשה ולהוויה של בריאות.

——————————————————————————————————————————————קיימנו בעבר מפגשים והיד נטויה. בהמשך פרטים על מפגש קודם שעשינו = איתי ויאיר.
די לעריצות!!

העריצות הרגשית מצליחה לסחרר, לשכנע, להוביל.

אנחנו יודעים כמה חופש יכול להועיל לכן אנו מציעים להכיר ואולי גם לממש רעיונות ליציאה מעבדות. אחרי המפגש הקודם שהיה פורה ומעניין, הפעם נפגוש את הנושא: עריצות הרגשות.


עלינו להכיר ביכולותינו לנהל את רגשותינו בחכמה ולא להיות במצב בו הרגשות הם אלו שמנהלים את כל מציאות חיינו. אפשר לאמץ גישה אקטיבית כלפי הרגשות, לבקש להובילם לחיים שמחים, מאושרים ובעיקר בריאים. במפגש נערער על ההפרדה החזקה מדי הנעשית בין רציונלי לאמוציונלי ונלמד על הכוח הטרנספורמטיבי שיש להבנת הרגשות של עצמנו. בעקבות תובנות אלו אפשר לממש את מקום הרגשות ביחס לבריאות שלנו:

איך לנהל מערכת רגשות מועילה עם התפתחות מחלה אצלי ואצל הקרובים לי

ואיך לפתח קבלת החלטות יעילות בין בני המשפחה, בדרך שאינה נכנעת לעריצות של הרגשות.מטרת הפגישה לתת כלים מחשבתיים ופרקטיים לחיים עם רגשות והיא תהיה בנויה מהרצאה, שיחה, דיון ופרקטיקה לא מילולית, יחד עם:

איתי, דוקטורנט לפילוסופיה השוואתית וחוקר פילוסופיה טרנספורמטיבית המשנה את האדם ועולמו.

ויאיר, מלווה אנשים מ 1978. מתעניין באופטימיזציה משמעותית של תהליכי הבראה. תלמיד של תורת מדעיות ועתיקות רבות.המפגש מיועד להיערך בביתם של בת-אור ויאיר. פרדס חנה. רחוב דרך למרחב 53, לפי הג’יפיאס. על הבניין רשום, דרך למרחב 2. הבית ליד כיכר בצורת 8. בבניין ליד קפה המושב.


מציעים לכבד את המפגש בנוכחות אכפתית


וגם: נניח קופסה של ‘דאנה’ – מוכנות לתרומה. אנחנו מציעים לכבד ב 50 ש”ח לאדם ואפשר בטווח של 30-60 ש”ח לאדם וכמובן ניתן עוד אפשרויות, לפי מה שמתאים.

ש